15 miejsce. FOREST GREEN RIVERS!

FOREST GREEN RIVERS

15 miejsce
Bilans: 5 punktów (1-2-12)
Bramki: 33-108

Strzelcy bramek:
Konrad Barbachen - 8 goli
Paweł Zaczkiewicz, Piotr Gajda - 6 goli
Tobiasz Pochroń - 5 goli
Wojciech Karczyński - 3 gole
Michał Paw - 2 gole
Kamil Lisowski, Kacper Zięba - 1 gol

"Foreści" przystępowali do sezonu jako debiutanci. Na pierwszy ogień przypadło im mierzyć się z solidną ekipą Szybkich I Wściekłych. Sam mecz był bardzo wyrównany i pełen walki, ale to ekipa "Szybkich" zwyciężyła jednym golem. Na pierwsze punkty beniaminek czekał do trzeciej kolejki, w której pokonał Huragan Piotrkowice. Początek solidny, ale potem było już tylko gorzej. Wspomniane zwycięstwo okazało się pierwszym i ostatnim w całej edycji. Do końca przegrali 10 spotkań, a 2 zremisowali, w tym jedno z... Łękawicą. Tak, to FGR byli tymi, którzy jako jedyni dostarczyli punkt czerwonej latarni ligi. Żeby nie było tak ponuro to warto wspomnieć o wyróżnieniu dla jednego z zawodników Forest. Kapitan drużyny, Piotrek Gajda został nominowany w kategorii "Najlepszy debiutant". Na koniec życzę dużo lepszych wyników w kolejnych edycjach ;)