Drużyny z XIV edycji ALO nadal w grze!

Witamy w nowym 2020 roku!

Po dłuższej nieobecności wracamy z wynikami drużyn, które grały w XIV edycji ALO, a obecnie występują w innych rozgrywkach orlikowych i futsalowych!

Dwie kolejki rozegrały ekipy FC DZWONOWA i OSP ZALASOWA w turnieju o Puchar Burmistrza Gminy Ryglice.

10.01.2020

BKS Legion Tarnów vs OSP Zalasowa 7:4

FC Dzwonowa vs KS Ryglice 5:8

(Bramki dla Dzwonowej: 3x Kamil Zima, 1x Artur Szafran, Tadeusz Szwed)

BKS Legion Tarnów vs KS Ryglice 2:6

FC Dzwonowa vs OSP Zalasowa 11:9

(Bramki dla Dzwonowej: 6x Kamil Zima, 2x Andrzej Usarz, 1xTomasz Kawa, Tadeusz Szwed, Dariusz Tokarczyk)

Tabela przed ostatnią kolejką:

1. KS Ryglice 9 pkt 30-25
2. BKS Legion Tarnów 9 pkt 22-22
3. FC Dzwonowa 7 pkt 31-31
4. OSP Zalasowa 4 pkt 35-40

Wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce, w której FC Dzwonowa zagra z BKS Legion Tarnów; a OSP Zalasowa z KS Ryglice!

W SPAR Tuchowskiej Lidze Futsalu, w drużynie o nazwie SPORTMOSSIMO grają zawodnicy, którzy występowali w XIV edycji ALO w ekipach: Lucky Losers i Nieletni.

W VI kolejce rozegranej 28 grudnia ubiegłego roku przegrali z zespołem FC Po Nalewce 3:5, mimo prowadzenia do przerwy 1:0. Jedną z bramek zdobył gracz "Lucky": Patryk Wajda.

W VII odsłonie zmagań zmierzyli się z drużyną o nazwie Czarodzieje. Pierwszy mecz w nowym roku przyniósl im zwycięstwo z stosunku 5:2, a bramki strzelali: 3x Arkadiusz Wajda, 1x Patryk Wajda (obaj Lucky) i 1x Marcin Marta (Nieletni).

W tabeli zajmują 6 miejsce na 10 drużyn. Wygrali 3 spotkania i zanotowali 4 porażki (stosunek bramek: 25-31). Do prowadzącej i zarazem niepokonanej ekipy ALEX Zakliczyn tracą 12 punktów.

W Tarnowskiej Lidze Futsalu w rozgrywkach II Ligi występuje drużyna... LUCKY LOSERS. Zespół ten składa się w dużej większości z zawodników, którzy grali w XIV edycji ALO; dodatkowo wzmocnieni są graczem ekipy ALL STARS: Marcinem Hebdą!

W pierwszej kolejce, która odbyła się 9 stycznia grali przeciwko drużynie TOPICAR II ZŁOMOWANIE POJAZDÓW i niestety polegli 2:5. Gole w tym meczu zdobyli Patryk Wajda i Marcin Hebda.

Druga kolejka przyniosła im premierowe zwycięstwo! 16 stycznia pokonali team o nazwie POLMARK VICTORIA WOLA RZĘDZIŃSKA 3:1, a celnymi trafieniami pochwalić się mogli dwukrotnie Marcin Hebda i raz Arkadiusz Wajda.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkim graczom życzymy sukcesów!