8 miejsce. ALL STARS !

ALL STARS

8 miejsce
Bilans: 21 punktów (7-0-8)
Bramki: 69-68

Strzelcy bramek:
Marcin Hebda - 38 goli
Damian Wilk - 9 goli
Dawid Kara, Kamil Hebda - 5 goli
Piotr Zając - 4 gole
Rafał Olszówka, Piotr Kiełbasa - 3 gole
Piotr Niemiec - 1 gol

Brązowi medaliści XV edycji grali w tym sezonie w kratkę. Potrafili grać bardzo dobre mecze, jak nieznaczna porażka z Lucky po pasjonującym meczu, by za chwilę przegrywać wysoko z Szybkimi. Tak jak i wcześniej wspomnianej ekipie Gangu, "Gwiazdom" mocno doskwierały problemy kadrowe, przez które zmuszeni byli oddać dwa mecze walkowerem. Dodatkowo widoczny był brak świetnie spisującego się w poprzednich sezonach Darka Kulasa, przez co inny lider All Stars - Marcin Hebda był osamotniony. Te wszystkie problemy złożyły się na 8 miejsce, które biorąc pod uwagę medalowe aspiracje można uznać zdecydowanie za niedosyt. Indywidualnie w drużynie błyszczał wspomniany już wcześniej Marcin Hebda. Popularny "Morgan" ciągnął drużynę strzelając aż 38 goli. Dzięki swojej grze, laureat MVP XV edycji, również w tym roku został doceniony przez głosujących, lecz tym razem wystarczyło "tylko" na trzecie miejsce w tej kategorii.