FC DZWONOWA zdobywa Puchar Ligi !

Ostatnim akordem sezonu jak co roku był turniej o Puchar Ligi. Tym razem do walki o to zacne trofeum zgłosiło się pięć drużyn:

FC Dzwonowa
Huragan Piotrkowice
Nie Oni Lubcza
OSP Łękawica
Wola Lubecka

Na "dzień dobry" zmierzyły się ze sobą drużyny, które wygrywały ostatnie dwie edycje rozgrywek o Puchar czyli: Lubcza i Dzwonowa. Górą 0-2 byli Ci drudzy. W kolejnym meczu byliśmy świadkami sporej niespodzianki, ponieważ ostatni zespół ALO18, czyli Łękawica zremisował 1-1 ze świeżo upieczonymi mistrzami Wolą Lubecką. Następnie do gry wkroczyli zawodnicy Huraganu Piotrkowice, ale niestety zaliczyli falstart i ulegli ekipie z Lubczy aż 0-3. W czwartym spotkaniu dnia, blisko sprawienia kolejnej niespodzianki byli "Strażacy" z Łękawicy, którzy nieznacznie przegrali z "Dzwonkami" 2-3. Piąte starcie i drugi remis osłabionej kadrowo Woli Lubeckiej. Tym razem 1-1 z Huraganem. Później widzieliśmy bombardowanie ze strony drużyny NOL, która rozgromiła 4-0 team z Łękawicy. Siódmy pojedynek dnia okazał się szczęśliwy dla chłopców z Dzwonowej, ponieważ skromne zwycięstwo 1-0 z Huraganem przypieczętowało Ich końcowy tryumf w walce o Puchar. W następnym meczu drugie miejsce w końcowym rozrachunku zapewnili sobie gracze z Lubczy, którzy pokonali 1-0 Wolę Lubecką. Dziewiąte starcie to kanonada zawodników z Piotrkowic, którzy rozbili Łękawicę w stosunku 4-0. Na sam koniec zobaczyliśmy interesujące spotkanie pomiędzy "Dzwonkami" i Wolą Lubecką, które zakończyło się remisem 2-2.

Po turnieju przyszedł czas na rozdanie nagród za 18 sezon ALO!

Jak wiemy w lidze zwyciężyła drużyna z WOLI LUBECKIEJ. Tuż za Nimi uplasowali się WOLNI STRZELCY, a na ostatnim stopniu podium znaleźli się NUEVO PALACE.
Puchar Ligi po raz drugi z rzędu zdobyli gracze FC DZWONOWA.

Nagrody indywidualne:
Król Strzelców: MATEUSZ KORDELA (Nuevo Palace)
Najlepszy Bramkarz: MICHAŁ WITEK (FC Dzwonowa)
MVP ALO18: KAMIL ZIMA (FC Dzwonowa)

Punktacja w klasyfikacji na MVP:

1. Kamil Zima - 13 pkt.
2. Marcin Hebda - 11 pkt.
3. Mateusz Kordela, Krzysztof Witek - 8 pkt.
5. Tomasz Magdziarczyk - 7 pkt.
6. Aleks Jarosz, Grzegorz Jeleń - 3 pkt.
8. Marcin Budzik, Mateusz Górski, Piotr Jodłowski, Sebastian Olszówka, Jakub Twardy - 2 pkt.
13. Michał Boruch, Patryk Habryło, Mikołaj Mazur - 1 pkt.

Gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku na ALO19 !