Kamil Zima z kolejnym tytułem Króla Strzelców!

Zakończyły się rozgrywki o Puchar Burmistrza Gminy Ryglice, w których udział brały dwie drużyny z XIV edycji ALO, czyli FC DZWONOWA i OSP ZALASOWA.

Oto wyniki ostatniej kolejki i końcowa tabela:

FC Dzwonowa vs BKS Legion Tarnów 5:4

KS Ryglice vs OSP Zalasowa 13:3

1. KS Ryglice 12 pkt. 43-28
2. FC Dzwonowa 10 pkt. 36-35
3. BKS Legion Tarnów 9 pkt. 26-27
4. OSP Zalasowa 4 pkt. 38-53

Dodatkowo Kamil Zima z FC Dzwonowej po raz kolejny zgarnął statuetkę Króla Strzelców (w dwóch ostatnich edycjach ALO również był najlepszy w tej kategorii).

---------------------------------------------------------------------------------------------

Dobiegły końca też zmagania w SPAR Tuchowskiej Lidze Futsalu, gdzie w ekipie o nazwie SPORTMOSSIMO grali zawodnicy, którzy występowali w XIV edycji ALO.

Po rozegraniu 9 kolejek w/w ekipa skończyła sezon na 7 miejscu (na 10 drużyn); wygrywając 3 mecze i odnosząc 6 porażek.

Mistrzem ligi został zespół o nazwie ALEX Zakliczyn. Podium uzupełniły teamy: DANZA Tuchów i KOSTA.

W Tarnowskiej Lidze Futsalu w rozgrywkach II ligi trzeci mecz zagrała ekipa LUCKY LOSERS.

Drugie zwycięstwo w sezonie w stosunku 4:2 odnieśli w meczu przeciwko Kwiatom Pawęzów.

Bramki strzelali: 2x Arkadiusz Wajda, 1x Marcin Marta i Marek Kowalik.

Życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!