--------------------

SKRZYSZÓW

---

FOREST GREEN RIVERS vs NUEVO PALACE 2-8 (1-3)
Pierwszym meczem na "Skrzyszów Arenie" było starcie FORESTÓW z NUEVO. Jeszcze do przerwy ekipa FGR bardzo dobrze przeciwstawiała się brązowym medalistom ostatniej edycji, ale już druga odsłona była całkowicie pod dyktando teamu NP! Dla zwycięzców, którzy po raz pierwszy w tym sezonie wybiegli na boisko 4 gole zdobył Kuba Twardy, 2x Wiktor Kwapniewski, 1x Filip Kuta i 1x Krystian Kobielski. Dla przegranych trafili Michał Paw i Paweł Zaczkiewicz.

-

WOLNI STRZELCY vs LUCKY LOSERS 6-10
Na to spotkanie zęby ostrzyli sobie wszyscy. Ale zaciętego widowiska nie było. Mimo iż to WOLNI pierwsi trafili do siatki, to kolejne minuty były pod znakiem całkowitej dominacji LUCKY! Strzelił kilka bramek, wypracowali pewną przewagę i kontrolowali wydarzenia na płycie boiska. Pod koniec WOLNI zmniejszyli rozmiary porażki. Dla tryumfatorów 4x huknął Patryk Wajda, 3x Łukasz Chudzik, 2x Arek Bartoszek i 1x Bartek Janas. Dla pokonanych hat-tricka zdobył Grzesiek Mądel, 2x strzelił Marcin Marta i 1x Tomek Kawa.

POGÓRSKA WOLA

---

ISKILLERS FC vs SZYBCY I WŚCIEKLI 7-3 (3-1)
Pierwszy mecz w Pogórskiej Woli to rywalizacja SKILLERSÓW z SZYBKIMI. W pierwszej połowie mecz był dosyć wyrównany. Twarda gra; okazje po jednej i po drugiej stronie. Nieco lepsi byli gracze ISKILLERS, którzy częściej operowali piłką i to Oni prowadzili 3-1. W drugiej części gry nadal był otwarty mecz. Obie ekipy kreowały sytuacje, ale skuteczniejsi byli chłopcy z Tarnowa i zainkasowali w sumie pewne i zasłużone 3 punkty! Najlepszym strzelcem wśród wygranych był Mateusz Orłowski, zdobywca 4 goli. Dwa dołożył Krzysiek Barszcz, a jednego Daniel Bajorek. Dla pokonanych trafiali: 2x Marek Proszowski i 1x Rajmund Kapustka.

-

ALL STARS vs FC DZWONOWA 3-4 (0-1)
W pierwszych 25 minutach, w pojedynku ALL STARSÓW z DZWONKAMI lepsze wrażenie sprawiali Ci drudzy, którzy prowadzili po bramce Seby Olszówki. W drugą odsłonę lepiej weszły GWIAZDY, które najczęściej próbowały swych strzałami z dystansu. Nie przynosiły one oczekiwanego rezultatu a skutecznością zaimponowała drużyna DZWONKÓW, która w krótkim odstępie czasu strzeliła 3 gole. Po meczu? Nic bardziej mylnego. Około 35 minuty zespół ALL STARS zdobywa gola i łapie drugi oddech! Niedługo później mamy 2-4 i czerwoną kartkę dla Jaśka Lesiaka. W ostatnich minutach GWIAZDY trafiają jeszcze jedną bramkę, ale na wyrównanie brakuje Im czasu. Dla FC DZWONOWEJ strzelali: Seba Olszówka, Artur Szafran, Tadeusz Szwed i Kamil Zima. Dla pokonanych: Bogdan Dziurwaiec, Darek Kulas i Piotrek Zając.

SZYNWAŁD

---

OSTATNI ZRYW vs NIE ONI LUBCZA 3-5 (2-3)
Fajne i wyrównane spotkanie przyszło nam obejrzeć na "Szynwałd Park" o godzinie 19:00. Jak pierwsi ukąsili gracze ZRYWU (a konkretnie Artur Tajchner), ale ekipa NOL odpowiedziała hat-trickiem Maćka Stojaka. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gry na kontakt strzelił Andrzej Kilian. Po przerwie swoją czwartą bramkę strzelił Maciek Stojak, a po kilku minutach ponownie odpowiedział Andrzej Kilian. Na 3-5 trafił Kuba Maduzia i mimo okazji z obu stron wynik się nie zmienił. Podsumowując: interesujący pojedynek, w którym zwycięstwo odniósł nieznacznie lepszy zespół z LUBCZY.

-

OSP ŁĘKAWICA vs OSP ZALASOWA 4-14 (2-5)
"Derby Straży" były wyrównane do około 20 minuty! Wynik wtedy brzmiał 2-3, a mecz był zaciętym widowiskiem. Później ZALASOWIANIE zaczęli punktować rywali i spokojnie budowali przewagę, która finalnie wyniosła różnicę 10 bramek. Dla zwycięskiej ekipy strzelali: 6x Mateusz Stańczyk, 3x Patryk Pędrak, 2x Mikołaj Mazur, 2x Krzysiek Miłek i 1x Kacper Wójtowicz. Dla pokonanych trafiali: 2x Szymon Kiwior, 1x Łukasz Adamski i 1x Daniel Wzorek.

-

NAPALENI RYBACY vs OSP SZYNWAŁD 26-5 (12-2)
Co można napisać przy wyniku, który mówi sam za siebie? Nic wiele ;) NAPALENI strzelanie zaczęli już w 30 sekundzie! I jak już się rozbujali to skończyli na 26 trafieniach! Momentami bawili się z przeciwnikiem, który mimo niekorzystnego rezultatu próbował się odgryzać pojedynczymi wypadami. Co warto podkreślić, w całym meczu jeśli dobrze liczyłem były tylko 3 faule (a pierwszy po około 30 minutach), więc brawa za sportową rywalizację. Dla wygranych bramki zdobyli: 9x Bartek Proszowski, 5x Krystian Kozioł (i 5 asyst), 5x Adrian Zachara, 4x Mateusz Kordela (plus 4 asysty), 2x Filip Tyka (4 asysty) i 1x Mateusz Nazimek. Dla OSP gole strzelili: 3x Kamil Kusek, 1x Damian Łasak i 1x Marek Krakowski.