Podsumowanie XV edycji: DRUŻYNA "A"

11 miejsce: DRUŻYNA "A"
Bilans: 6 punktów (2-0-9) / Bramki: 37-76

Strzelcy bramek:

Łukasz Chudzik - 13 goli
Marcin Górski - 10 goli
Kamil Kotapka - 3 gole
Paweł Onak, Benedykt Rusin, Dominik Sądowicz, Zbigniew Sroka - 2 gole
Tomasz Nazimek, Andrzej Urbanek - 1 gol

Na jedenastym miejscu XV edycję zakończyli drudzy po kątem stażu w ALO, czyli:
DRUŻYNA "A"
Weterani orlikowych boisk mimo przedostatniej lokaty nie pozostawili po sobie złego wrażenia. Sezon zaczęli od nieznacznych porażek z Dzwonową (3:4) i Huraganem (5:7), by później rozprawić się z Łękawicą (11:5). Później przytrafiła się wpadka z Galacticos (0:6) i kapitalny mecz z "Dodgerami", w którym zwyciężyli po pięknej walce 5:4. I wtedy zaczęły się problemy kadrowe... Jeszcze z spotkaniu z Zalasową nie było aż tak źle (4:6), ale następne pojedynki były już bardzo słabe (porażki 5:13 i 4:16 odpowiednio z All Stars i "Lucky"). Kolejne trzy mecze już się nie odbyły, ponieważ nie zdołali skompletować składu. Szkoda, bo na pewno byli w stanie ugrać jeszcze jakieś punkty.

W ataku mieli liderów dwóch, czyli Łukasza Chudzika i Marcina Górskiego, którzy strzelili 23 z 37 bramek drużyny. Najwięcej asyst dla zespołu zanotował Benedykt Rusin, a miał ich sześć. Liczymy, że Drużyna "A" w kolejnej edycji uzupełni kadrę i osiągnie więcej niż teraz. I tego Im życzymy ;)

Na zdjęciach w "Galerii" kapitan Drużyny "A" - Robert Wadycki!

Powiązana galeria: