Podsumowanie XV edycji: HURAGAN PIOTRKOWICE

Sławomir Kamykowski, Tomasz Piątek - 4 gole
Dominik Piątek, Dawid Siwek, Karol Tyrka - 2 gole
Nikodem Tyrka - 1 gol

Na dziewiątej pozycji XV edycję zakończyli debiutanci, czyli:
HURAGAN PIOTRKOWICE
Beniaminek minionego sezonu mimo niskiej lokaty pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Jak sami mówili edycja ta, była dla nich przetarciem i zapoznaniem z ligą i jej zasadami. Mecze, które rozstrzygali na swoją korzyść wygrywali z drużynami z dolnych rejonów tabeli, ale w kilku innyh pojedynkach o zwycięstwo walczyli do ostatnich sekund. Spotkania z Galacticos (1:4), Dodgerami (2:3) i Zalasową (3:4) były bardzo wyrównane i równie dobrze mogły zakończyć się dla Nich zdobyczą punktową. Ekipę Huraganu charakteryzowała przede wszystkim walka o każdy metr boiska. I oczywiście kibice. Takiego wsparcia jakie mieli zawodnicy z Piotrkowic liga orlikowa w Skrzyszowie nie widziała przez piętnaście edycji! Odgłosy bębna czy syreny niosły się w piątkowe wieczory po całej gminie ;)
MEGA!
Brawa za to i prosimy o więcej w przyszłym roku.

Wyróżniającymi się piłkarzami w ekipie debiutantów byli Konrad Wątroba, autor 13 goli i 7 asyst, oraz Mateusz Mączko, który do 9 bramek dodał 5 kluczowych podań.
Życzymy wielu dobrych występów w kolejnej edycji ;)

W "Galerii" gracze Huraganu z nagrodami!

Powiązana galeria: