Przed nami 10 kolejka !

ALL STARS vs SZYBCY I WŚCIEKLI 19:30
GWIAZDY nie wygrały od pięciu spotkań, z czego ostatnie dwa oddały walkowerem. Natomiast SZYBCY po nieudanym początku sezonu, w trzech meczach z rzędu nie znaleźli pogromcy i to Oni są stawiani za faworyta pojedynku. A jak będzie? Startujemy o 19:30.

WOLNI STRZELCY vs ISKILLERS FC 20:30
Kolejnym starciem na "Estadio Pogórska Wola" będzie rywalizacja chyba najbardziej pechowej ekipy ostatnich dwóch lat (WOLNI przegrali dwa finały Pucharów i zajęli czwarte miejsce w minionej edycji) z najbardziej nieprzewidywalną (SKILLERSI Puchar w "PeWu" wygrali w cuglach, by dwa tygodnie temu w Skrzyszowie nie zrobić "sztycha"). Na pewno będzie ciekawie! Od 20:30!

LUCKY LOSERS vs NIE ONI LUBCZA 19:30
Czy ktoś przed sezonem powiedziałby, że po 9 kolejkach te dwie drużyny będzie dzieliło tylko 3 punkty (w dodatku LUBCZA ma jeden mecz rozegrany mniej)? Mistrzowie chyba na dobra stracili szanse na obronę tytułu, ale o podium nadal można się bić. I jedni, i drudzy! Zaczynamy o 19:30.

OSP ZALASOWA vs NUEVO PALACE 20:30
Regres jaki notują ZALASOWIANIE jest ogromny. W zeszłym roku do końca liczyli się w walce o wysokie lokaty, a teraz mają tylko 3 punkty po wygranej z ŁĘKAWICĄ. NUEVO znajduje się na przeciwległym biegunie i patrzy na całe towarzystwo z góry, będąc jedynym zespołem w stawce, który jeszcze nie przegrał. I ciężko przypuszczać, że zmieni się to po piątkowym pojedynku. Odpalamy o 20:30.

SZYNWAŁD

FC DZWONOWA vs OSP SZYNWAŁD 19:30
DZWONKI przed tygodniem doznały pierwszej porażki w lidze i na pewno są tym mocno podrażnieni. Z kolei ekipa z SZYNWAŁDU wygrała swoje dwa ostatnie spotkania. Mało tego; były to derbowe mecze OSP! Dlatego spodziewajmy się interesującej potyczki, która zacznie się o godzinie 19:30!

OSP ŁĘKAWICA vs WOLA LUBECKA 20:30
Drugim meczem na "Szynwałd Park" będzie rozgrywka pomiędzy ŁĘKAWICĄ a WOLĄ LUBECKĄ, czyli najbardziej doświadczonymi drużynami bieżącej edycji. Ci pierwsi nadal nie potrafią odbić się od dna ligowej tabeli, a Ci drudzy notują świetny sezon i bardzo mocno atakują podium! Każdy inny wynik jak Ich wygrana będzie sensacją. 20:30.

Pauza - FOREST GREEN RIVERS i NAPALENI RYBACY