Zapowiedź 4 kolejki.

W Skrzyszowie czwartą kolejkę zainauguruje spotkanie drużyn, które zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli, czyli LUCKY LOSERS i FC DZWONOWA! Zatem zaczynamy mocno! "Losersi" to jedyna ekipa w tej edycji, która może poszczycić się kompletem punktów. Mało brakowało by chłopcy z Dzwonowej mogli legitymować się takim samym dorobkiem, ale zabrakło Im szczęścia w ostatniej akcji meczu z "Szybkimi". Już chyba nic więcej nie trzeba dodawać! Hit kolejki zaczyna się o 19:00. Zapraszamy!

Drugim pojedynkiem w Skrzyszowie będzie rywalizacja beniaminków, czyli WONDERFUL GANG kontra NIE ONI LUBCZA. Ci pierwsi po świetnym początku w trzeciej kolejce doznali niespodziewanej porażki z Zalasową. Ci drudzy punktów jeszcze nie zdobyli, ale w każdym z meczów które rozegrali, walczyli o dobry wynik do samego końca. Dlatego wiedząc co potrafią grać obie ekipy (na bazie trzech kolejek) liczymy na interesujące widowisko! Start 19:45.

O 20:30 swe siły skonfrontują NUEVO PALACE i FOREST GREEN RIVERS. Mistrzowie nie przegrali w tym sezonie jeszcze meczu a jedyną stratę punktów zaliczyli w pierwszej kolejce ze "Skillersami". Debiutanci po dwóch porażkach na początku rozgrywek, przed tygodniem pokonali Huragan notując tym samym swoje premierowe punkty w ALO. A jak zaprezentują się na tle jednej z najmocniejszych ekip ostatnich lat na orlikach w Skrzyszowie i Pogórskiej Woli? Zobaczymy!

Ostatnim pojedynkiem na "Skrzyszów Arenie" będzie mecz pomiędzy ISKILLERS FC a WOLNYMI STRZELCAMI. Ekipa z Tarnowa zanotowała w tej edycji ogromny progres i oglądając ich grę to można wysnuć tezę, że mogą się liczyć w walce o najwyższe cele na koniec rozgrywek. "Wolni" na papierze wyglądają solidnie, ale jak do tej pory nie ma to przełożenia na wyniki. Czy zmieni się to w piątkowy późny wieczór. Odpowiedź około 22!

O 19:00 na "Estadio Pogórska Wola" zacznie się rywalizacja OSTATNIEGO ZRYWU z DODGEREM TEAM TARNÓW. Ekipa "Zrywu" jeszcze nie wie jaki smak ma zwycięstwo w ALO, choć ostatnio byli tego bardzo blisko. "Dodgersi" w tym sezonie wygrali jak na razie tylko jeden mecz, ale trzeba zaznaczyć, że terminarz na starcie rozgrywek mieli bardzo wymagający. Mało tego, porażki które ponieśli były minimalne i przy odrobinie szczęścia ich dorobek punktowy mógł być lepszy. Zapraszamy na mecz!

Kolejnym spotkaniem będzie pojedynek BUCKMACHERÓW z OSP ŁĘKAWICĄ. Debiutanci tydzień temu wyszarpali swoje pierwsze trzy punkty w tym sezonie, po udanym pościgu za ekipą Ostatniego Zrywu. Z kolei weterani ALO nie wygrali meczu już od 25 spotkań (3 remisy i 22 porażki)!!! Ostatni raz zwycięsko z boiska schodzili ponad dwa lata temu (21 czerwca 2019 - 13 edycja - wygrana z DA Tratwa 10:1)! Panowie! ;P Czy zespół "Buków" pójdzie za ciosem, czy "Strażacy" przerwą złą passę? Oto są pytania ;)

Na 20:30 zaplanowano starcie HURAGANU PIOTRKOWICE z SZYBKIMI I WŚCIEKŁYMI. Zarówno jedni jak i drudzy zajmują miejsca w górnej części tabeli a pierwsze punkty stracili przed tygodniem. Teraz zapewne oba teamy będą chciały wrócić na zwycięską ścieżkę. Rok temu zdecydowanie lepiej zaprezentowali się "Szybcy", którzy wygrali z Huraganem 13-3. A jak będzie tym razem? Przekonamy się kilka minut po 21!

Jako ostatni na orlik w Pogórskiej Woli wybiegną zawodnicy ALL STARS i OSP ZALASOWA. Zespół "Gwiazd" zdobył do tej pory 6 punktów, natomiast "Strażacy" swoją pierwszą zdobycz zanotowali w miniony piątek. Do tej pory dwukrotnie mierzyli swoje siły w rozgrywkach ALO i raz wygrywali jedni; raz drudzy (bilans bramkowy na korzyść Zalasowian aż 20-9). Kto w jakich nastrojach rozpocznie weekend? Okaże się około 22:00!