Zapowiedź 5 kolejki.

Piątą kolejkę zainauguruje spotkanie LUCKY LOSERS z DODGEREM TEAM TARNÓW. Gracze "Lucky" pozostają jedyną drużyną w lidze, która nie straciła do tej pory punktów. Z kolei "Dodgersi" legitymują się bilansem dwóch zwycięstw i dwóch porażek, ale nikomu chyba nie trzeba przypominać jak mocna jest to ekipa. W zeszłym roku górą byli "Losersi", którzy wygrali 6:3. Jak będzie teraz? Na pewno czeka nas zacięty mecz, na który zapraszamy w piątek o godzinie 19:00!

Następnym pojedynkiem na "Arenie Skrzyszów" będzie rywalizacja WONDERFUL GANG z HURAGANEM PIOTRKOWICE. Czyli zanosi się na kolejny dobry mecz! Gracze "Gangu" plasują się tuż za podium po efektywnym zwycięstwie nad Lubczą. Natomiast zawodnicy z Piotrkowic po świetnym starcie sezonu, zanotowali teraz dwie kolejne porażki. Ale jak znamy graczy Huraganu, to na pewno nie odpuszczą ani centymetra boiska! Start 19:45.

O 20:30 swe siły skonfrontują: OSP ZALASOWA i OSTATNI ZRYW. Tym razem czeka nas starcie drużyn z dolnych rejonów tabeli (odpowiednio 13 i 15 miejsce), co nie znaczy, że nie będzie to interesujący pojedynek. W roli "lekkiego" faworyta można postawić "Strażaków", ponieważ do tej pory grali z "czubem" tabeli a mimo to zdołali zdobyć punkty z "Gangiem" i napsuć krwi All Starsom. "Zrywni" jak na razie z zerowym dorobkiem, ale czy to się zmieni dowiemy się kilka minut po 21:00!

Ostatnim meczem w Skrzyszowie będzie mecz pomiędzy NIE ONI LUBCZA a NUEVO PALACE. Gracze z Lubczy do tej pory nie punktowali, ale w kilku meczach mogli się podobać. Mistrzowie ALO po remisie na początku rozgrywek, następne trzy spotkania rozstrzygnęli na swoją korzyść. Bazując na ostatniej kolejce w/w ekip to faworyt jest jeden. Ale pamiętajmy, że piłka bywa nieprzewidywalna ;)

Na dzień dobry Pogórska Wola przywita nas pojedynkiem SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH z ISKILLERS FC. Będzie to kolejne spotkanie piątej kolejki, które na papierze zapowiada się na niezwykle wyrównane. Jedni i drudzy są w tym sezonie niespodzianką "in plus". Oba teamy zajmują miejsca w górnej połówce tabeli, a wzmocnienia jakich dokonali były jak najbardziej trafione! W ALO spotykali się dotąd dwukrotnie i mają na kontach po jednym zwycięstwie. Co nas czeka tym razem? Przygotujmy się na grzmoty! Od 19:00!

Kolejnym spotkaniem będzie starcie WOLNYCH STRZELCÓW z OSP ŁĘKAWICĄ. I tutaj faworyt może być tylko jeden. Mimo iż "Wolni" są nisko w tabeli, to nie powinni mieć większych problemów z Łękawicą, która idzie na rekord w ilości meczów bez zwycięstwa (26 spotkań!). Z drugiej strony każda seria ma kiedyś swój koniec. Czy będzie to już w ten piąteczek? Zobaczymy! Startujemy o 19:45.

Następnym meczem będzie rywalizacja FC DZWONOWEJ z ALL STARS. Chyba jasne jest, że czeka nas mega interesujące widowisko. Czołowe ekipy poprzedniej edycji również w tym roku prezentują bardzo dobry futbol. Dodatkowym smaczkiem może być starcie gigantów z minionego sezonu, czyli króla strzelców Kamila Zimy z MVP Marcinem Hebdą. Do tej pory obie drużyny mierzyły się ze sobą trzy razy w ramach ALO i mamy bilans 2-0-1 na korzyść "Dzwonków", ale w bramkach 17-11 dla "Gwiazd". Zapraszamy kibiców!

Zmagania na "Estadio Pogórska Wola" zakończy pojedynek FOREST GREEN RIVERS z BUCKMACHERAMI. Debiutanci do tej pory nie zachwycają swoimi wynikami, ale pamiętajmy że nie od razu Rzym zbudowano :) "Foreści" dotychczas wygrali raz, ale po ubiegłotygodniowym blamażu na pewno będą chcieli się zrehabilitować. Ekipa "Buków" wygrała dwa spotkania z rzędu, jednak należy wspomnieć, że ograli dwa najsłabsze zespoły w lidze. Nie zmienia to faktu, że są na fali wznoszącej. Czy utrzymają formę w meczu z "Zielonymi Rzekami"? Odpowiedź około 22:00!