Czas na 13 kolejkę !!!

Pogórska Wola

Nie Oni Lubcza vs RKS Chuwdu 19:30

Mecz pomiędzy Nie Oni Lubcza a RKS Chuwdu zapowiada się bardzo ciekawie. Nie Oni w ostatniej kolejce zaprezentowali się z bardzo dobrej strony pokonując Forest Green Rivers. W meczu dobrą formę zaprezentował zdobywca 2 bramek Bartłomiej Klucznik. RKS Chuwdu w ostatnim pojedynku pewnie pokonali OSP Łękawica 9:5. Mecz zapowiada się interesująco i każda ze stron będzie chciała przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Początek pojedynku o godz.19:30.

Huragan Piotrkowice vs Wolni Strzelcy 20:30

W drugim pojedynku w Pogórskiej Woli Huragan Piotrkowice podejmie Wolnych Strzelców. Faworyt tego pojedynku jest jeden. Co może przemawiać na korzyść Huraganu? Na pewno to że w obecnym sezonie zespół z Piotrkowic potrafił „postawić się faworytom”. Porażka 6:5 w meczu z Forest. Również w pojedynku z Nuevo zespół zaprezentował się z dobrej strony ostatecznie ulegając 6:8. Który zespół wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Przekonamy się po 21.

Szynwałd

FC Dzwonowa vs Nuevo Palace 19:00

Mecz pomiędzy Dzwonową a Nuevo bez wątpienia można określić mianem „Hitu kolejki”. Drużyny w swoich szeregach posiadają znakomitych snajperów, którzy w klasyfikacji strzelców „depczą po piętach” snajperowi Wolnych Strzelców. Zespoły podejdą w różnych nastrojach po ostatniej kolejce ligowej, lecz na pewno w pełni zmotywowani i pewni swego w walce ligowe punkty. Jak zakończy się ten pojedynek? Jedno jest pewne emocji na pewno nie zabraknie !

ISkillers FC vs Wola Lubecka 20:00

Mecz drużyn z przeciwległych biegunów ligowej tabeli. Wola Lubecka w obecnym sezonie prezentuje się bardzo dobrze zaliczając się do zespołów czołówki. Drużyna Iskillers FC w obecnej kampanii zajmuje dolne rejony ligowej tabeli. Faworytem w tym meczu jest zespół z Woli Lubeckiej, lecz na pewno Iskillers „tanio skóry nie sprzeda”. Iskillers FC w obecnym sezonie w pojedynku z Nuevo wywalczył punkt sprawiając niespodziankę w tamtym pojedynku. Kto okaże się lepszy na koniec rywalizacji ?

OSP Szynwałd vs OSP Łękawica 21:00

W pojedynku kończącym rywalizację na orliku w Szynwałdzie dojdzie do starcia derbowego pomiędzy zespołami OSP. Faworytem w tym pojedynku będą strażacy z Szynwałdu, lecz derby rządzą się swoimi prawami. Zespołu z Łękawicy na pewno nie należy lekceważyć. Drużyna w obecnym sezonie była blisko sprawienia niespodzianki w meczu z Nuevo ulegając 9:10. Kto wyjdzie zwycięsko z derbowej konfrontacji? Przekonamy się tuż przed 22.