Podsumowanie 13 kolejki !!!

----

Pogórska Wola

----

W pierwszym pojedynku w Pogórskiej Woli Nie Oni Lubcza podejmowali RKS Chuwdu. Mecz w początkowej fazie rywalizacji był bardzo wyrównany. W kolejnych minutach Nie Oni Lubcza częściej dochodzili do głosu. Ostatecznie mecz zakończył sie wysokim zwycięstwem Nie Oni Lubcza 9:2. Bramki dla zwycięzców zdobyli Maciej Stojak x4, Tomasz Gonet x2, oraz po jednym trafieniu zanotowali Krzysztof Kłusek, Bartłomiej Klucznik oraz Kacper Maduzia.

Nie Oni Lubcza 9:2 RKS Chuwdu

W drugim pojedynku Huragan Piotrkowice podejmował Wolnych Strzelców. Mecz toczył się pod dyktando Wolnych Strzelców. Drużyna Wolnych przed spotkaniem była nieco osłabiona przystępując do rywalizacji bez kilku kluczowych zawodników. Mecz w pierwszych fragmentach był wyrównany.Zespoły stwarzały groźne sytuacje podbramkowe. Zawodnicy Huraganu w pojedynku z liderem wyszli zmotywowani na to spotkanie i w żadnej sytuacji drużyna nie odpuszczała przeciwnikowi. Huragan w starciu z liderem zdołał zdobyć dwie bramki autorstwa Karola Tyrki oraz Jana Pierzchały. Ostatecznie pojedynek zakończył się zwycięstwem Wolnych Strzelców. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Marcin Hebda x3, Tomasz Kawa x3, oraz po jednym trafieniu zanotowali Wojciech Kawa oraz Łukasz Marta.

Huragan Piotrkowice 2:8 Wolni Strzelcy

--- Szynwałd -----

W pierwszym pojedynku w Szynwałdzie naprzeciw siebie stanęły zespoły FC Dzwonowej oraz Nuevo Palace. Mecz był bardzo zacięty i interesujacy. Zespoły były bardzo skupione zarówno w poczynaniach defensywnych jak również ofensywnych.Mecz nie obfitował w wiele bramek.Drużyny podczas konfrontacji za wszelką cenę chciały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.Ostatecznie po bardzo wyrównanym i zaciętym pojedynku to FC Dzwonowa mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Bramki dla zwycięzców zdobyli Krystian Gliwa oraz Sebastian Olszówka. Trafienie po stronie Nuevo Palace zanotował Wiktor Kwapniewski.

FC Dzwonowa 2:1 Nuevo Palace

W drugim pojedynku Iskillers FC podejmowało Wolę Lubecką. Mecz był bardzo zacięty. Faworytem spotkania był zespół z Woli Lubeckiej. Drużyny przeprowadzały groźne ataki podbramkowe jednak zawodziła skuteczność. Mecz zakończył się niespotykanym wynikiem jak na zmagania w Amatorskiej Lidze Orlikowej. Ostatecznie na boisku lepszy okazał się zespół z Woli Lubeckiej pokonując ISkillers FC 3:1. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Dawid Filak x2, oraz jedno trafienie zanotował Jarosław Liszka. Bramkę dla Iskillers FC zdobył Filip Wikierak.

Iskillers FC 1:3 Wola Lubecka

W meczu kończącym rywalizację na orliku w Szynwałdzie doszło do pojedynku derbowego. Mecz pomiędzy drużynami OSP był prawdziwym piłkarskim festiwalem strzeleckim. Zespoły dużo lepiej radziły sobie w poczynaniach ofensywnych zaniedbując zadania w obronie. Drużyny walczyły bardzo zacięcie aby na koniec pojedynku dopisać 3 pkt do swojego dorobku punktowego. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 8:8. Bramki dla OSP Szynwałd zdobyli Marek Krakowski x2, Michał Tokarski x2 po jednym trafieniu zanotowali Damian Łasak, Grzegorz Zegar, Kamil Kantor, oraz Szymon Jop. Na listę strzelców po stronie OSP Łękawica wpisali się: Marcin Budzik x4, Łukasz Adamski x2,oraz po jednym trafieniu zanotowali Szymon Kiwior oraz Mateusz Górski.

OSP Szynwałd 8:8 OSP Łękawica