"Last Dance" 16 edycji !

LUCKY LOSERS vs NUEVO PALACE
Let's Get Ready To Rumble!
Spotkanie wagi ciężkiej zainauguruje ostatnią kolejkę 16 edycji ALO w gminie Skrzyszów! Dwa zespoły, które jako jedyne nie zaznały goryczy porażki w tym sezonie na boisku (wiadomo, że "Lucky" przegrali swój mecz przy "zielonym stoliku"). Nowy mistrz kontra ustępujący. Co wiemy przed tym meczem? Że Lucky Losers już nic nie muszą. Tylko mogą. A mogą zakończyć sezon tak, aby nie zostawić żadnych wątpliwości kto był najlepszy w tej edycji! A Nuevo? Nuevo musi! Musi wygrać aby zapewnić sobie brązowe medale (nie oszukujmy się; Dzwonowa nie może przegrać z Łękawicą). W przypadku przegranej będą czekać na wynik meczu pomiędzy "Wolnymi" a "Szybkimi" ;) Remis teoretycznie też daje Im trzecie miejsce. Chyba, że "Wolni" wygrają 19-stoma bramkami ;P  Spodziewajmy się znakomitego spotkania! A wspominając zeszły rok to... będzie się działo! Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i... Nie, nie! Zapraszamy na orlik! O 19:00! W telewizji tego nie będzie, a żal przeoczyć ;)

OSP ŁĘKAWICA vs FC DZWONOWA
"Dzwonkom" pozostaje w tym sezonie postawienie kropki nad i. I zrobią to. Z całym szacunkiem i sympatią do chłopaków z Łękawicy, ale gracze z Dzwonowej są zdecydowanym faworytem i każdy inny wynik niż Ich wygrana będzie ogromną sensacją. Zaczynamy o 19:45.

OSTATNI ZRYW vs HURAGAN PIOTRKOWICE
Kolejnym starciem na "Arenie Skrzyszów" będzie rywalizacja "Zrywnych" z "Huraganem". Ci pierwsi jeśli wygrają to przeskoczą swoich przeciwników w tabeli i zakończą rozgrywki na 12 miejscu. Ci drudzy legitymują się fatalną serią siedmiu porażek i na pewną chcą zakończyć sezon miłym akcentem. Wygrana nie da Im awansu na wyższą lokatę, ale humory może poprawić ;) Start o 20:30.

FOREST GREEN RIVERS vs OSP ZALASOWA
Jeszcze dwie kolejki temu ekipa z Zalasowej była jednym z kandydatów do podium. Dwie porażki sprawiły, że spadli na siódmą lokatę. W przypadku wygranej mają szansę awansować na piątą pozycję, czyli jakby na to nie patrzeć: świetny rezultat! "Foreści" zajmują przedostatnie miejsce i ewentualne zwycięstwo może Im dać skok o jedno oczko wyżej w końcowym rozrachunku. Ale trzeba poprawić obronę, bo w ostatnich trzech spotkaniach stracili 35 goli ;) Początek o 21:15.

DODGER TEAM TARNÓW vs NIE ONI LUBCZA
Na "dzień dobry" w Pogórskiej Woli zobaczymy mecz drużyn, które w ostatnich tygodniach są w gazie! Z Ich perspektywy aż żal, że liga się kończy. "Dodgerzy" w minionych pięciu kolejkach zdobyli 12 punktów, a "Nie Oni" 13! Ekipie z Tarnowa zwycięstwo co prawda nie da awansu na wyższą lokatę, ale trzeba bronić pozycji przed drużynami, które znajdują się pod Nimi. Zespół z Lubczy w przypadku wygranej ma szansę wskoczyć na 8 miejsce! Walka zaczyna się o 19:00!

BUCKMACHERZY vs WONDERFUL GANG
Jako drudzy na orlik wybiegną debiutujące w tej edycji drużyny Buckmacherów i Wonderful Gang. Team "Buków" od dziewięciu meczów nie zdobył punktu, więc na pewno będą chcieli pomyślnie zakończyć rozgrywki. Ekipa "Gangu" finalnie zakończy sezon mniej więcej w połowie tabeli, ale ostatnie wyniki też nie powalają z nóg ;) Kto pokaże się z lepszej strony na finiszu? Startujemy o 19:45.

ISKILLERS FC vs ALL STARS
"Skillersi" są w tej komfortowej sytuacji, że cokolwiek się nie wydarzy to zakończą edycję na 11 pozycji! Ale trzeba zaznaczyć, że dwa ostatnie mecze wygrali i na pewno będą chcieli złamać klątwę All Starsów ;P Trzy mecze i trzy porażki! "Gwiazdy" w końcówce sezonu nie grają rewelacji, co potwierdza zdobycie 3 punktów w 5 spotkaniach. Jak zakończy się ta batalia? Odpalamy o 20:30!

WOLNI STRZELCY vs SZYBCY I WŚCIEKLI
Mecz między "Wolnymi" a "Szybkimi" może mieć kolosalne znaczenie w końcowych rozrachunku! Może! Ponieważ wszystko zależy od wyniku spotkania "Lucky" z "Nuevo". Bo porażka ustępujących mistrzów otwiera przed "Wolnymi" drzwi, za którymi czekają brązowe medale! Ale wtedy trzeba wygrać z "Szybkimi"! A, że obie ekipy są w tym sezonie mega mocne, wystarczy spojrzeć w tabelę! To może być prawdziwa uczta na zakończenie edycji! 21:15!