Podsumowanie ALO18: NUEVO PALACE !

3 miejsce: NUEVO PALACE

42 punkty / 138-94 / 13-3-4

Najlepsi strzelcy:
63 - Mateusz Kordela
16 - Jakub Twardy
15 - Filip Kiełbasa

Osiem sezonów w ALO = osiem razy na pudle!

Od lat niezmiennie solidna marka. Choć o to czy zasiądą na trzecim stopniu podium, musieli drżeć do ostatnich sekund meczu Woli z Dzwonową w finałowej kolejce. Mimo ogromnych zmian kadrowych przed sezonem (czterech podstawowych zawodników pożegnało się z zespołem), nadal są niezwykle groźni. Jednak zmiany w składzie to nie tylko ubytki. Strzałem w "10" było pozyskanie Mateusza Kordeli, który strzelił blisko połowę bramek dla drużyny i został Królem Strzelców rozgrywek. Nuevo punkty, które tracili to głównie mecze z wiodącym zespołami w lidze, nie licząc wtopy z Iskillers (2-2). Na plus można zaliczyć, że dysponowali drugim atakiem ligi, ale minusem w tym roku była nieszczelna defensywa, gdyż szeroko pojęta czołówka straciła 25-30 bramek mniej. Lekka korekta tej formacji i za rok może kolejny atak na mistrzostwo :)