Podsumowanie ALO18: WOLNI STRZELCY !

2 miejsce: WOLNI STRZELCY

46 punktów / 131-63 / 15-1-4

Najlepsi strzelcy:
56 - Marcin Hebda
13 - Piotr Jodłowski
12 - Wojciech Kawa, Marcin Marta

Raz się przegrywa, raz się przegrywa... Nikt nie potrafi tego robić tak dobrze jak Wolni Strzelcy :P
Trochę historii:
- w zeszłym roku przegrali podium w ostatniej kolejce po bramce w meczu Woli Lubeckiej z Lubczą na 2 sekundy przed końcem meczu (3-3)
- w 2021 wystarczyło wygrać w ostatniej kolejce z Szybkimi by wskoczyć na podium, ale niestety przegrali (2-5)
- Puchar Orlika w Szynwałdzie przegrali jednym punktem
- Puchar Orlika w Skrzyszowie przegrali w finale (z Dzwonową 1-2)
- Superpuchar przegrali trzema punktami
- Puchar Ligi 2022 zajęli drugie miejsce
- Puchar Ligi 2021 przegrali w finale z Lubczą (0-1)
Wydawać by się mogło, że w tym roku karta się w końcu obróci! Mniej więcej w połowie rozgrywek zasiedli w fotelu lidera i notowali serię 12 zwycięstw! I gdy w ostatniej kolejce przyszło Im mierzyć się z Szynwałdem, który w pierwszej rundzie ograli 14-5, mało kto wierzył że mogą wypuścić tą szansę z rąk. A jednak! Porażka 3-6 i spadek na drugie miejsce! Czy ten pech się kiedyś skończy? Może rok 2024 okaże się przełomowym!