Podsumowanie ALO18: OSP ŁĘKAWICA !

11 miejsce: OSP ŁĘKAWICA

4 punkty / 1-1-18 / 66-218

Najlepsi strzelcy:
19 - Marcin Budzik
11 - Łukasz Adamski
10 - Mateusz Górski

Podsumowanie kolejnej edycji, jak co roku zaczynamy od końca. I od pięciu sezonów zaczynamy od OSP ŁĘKAWICY ;) Nie jest to na pewno niespodzianką, ponieważ "Strażacy" nie od dziś wyznają zasadę: "gramy na zero z przodu, a z tyłu zawsze coś wpadnie" :P Żarty żartami, ale 15 września bieżącego roku wydarzyło się coś niezwykłego w realiach naszej ligi.
Świat się zatrzymał, piekło zamarzło, Łękawica wygrała mecz.
Po serii dokładnie 60 spotkań bez wygranej; po 1547 dniach; po prawie 51 miesiącach; po 221 tygodniach i po ponad 37 000 godzin - nadszedł ten dzień!
A teraz już na poważnie. Chłopcy z Łękawicy jak co roku postawili na "fun" i za to należą Im się wielkie brawa. Rywalizacja sportowa to jedno, ale najważniejsze to dobrze się przy tym bawić. Oprócz wspomnianej wygranej (z Huraganem) udało Im się zremisować w derbach OSP z Szynwałdem 8-8. Blisko sprawienia olbrzymiej sensacji byli w meczu z Nuevo, który finalnie przegrali 9-10. Pozostałe spotkania to w większości wysokie przegrane. Ale może w kolejnej edycji będzie lepiej! I tego się trzymajmy.
Dziękujemy, że jesteście z nami od samego początku!