Zapowiedź 19 kolejki !!!!!!

--- Pogórska Wola ----

FC Dzwonowa - Iskillers FC 19:00

W pierwszym pojedynku FC Dzwonowa podejmie Iskillers FC. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się pewnym zwycięstwem "Dzwonków". Ważny mecz w kontekście walki o podium i zajęcie jak najwyższej lokaty na koniec rozgrywek.
ISKillers FC po pauzie w rozgrywkach czeka trudne zadanie z wymagającym rywalem. Jakim wynikiem zakończy się ten pojedynek? Przekonamy się tuż przed 20.

RKS Chuwdu vs Forest Green Rivers 20:00

W drugim pojedynku w Pogórskiej Woli RKS Chuwdu podejmie Forest Green Rivers. Mecz drużyn z środkowych rejonów ligowej tabeli. W pierwszym pojedynku pomiędzy tymi zespołami lepszy okazał się zespół RKS Chuwdu. Drużyny po ostatniej ligowej kolejce przystąpią podbudowane i zmotywowane zwycięstwami odniesionymi w swoich pojedynkach. W pierwszym pojedynku pomiędzy tymi zespołami okazał się zespół RKS Chuwdu. Jak będzie tym razem ? Czy Forest weźmie rewanż za niepowodzenie w pierwszym pojedynku ? Przekonamy się tuż przed 21.

Nuevo Palace vs Wolni Strzelcy 21:00

W trzecim i ostatnim pojedynku dojdzie do.... MECZU SEZONU !!!! Pretendent do tytułu kontra aktualny mistrz.
Lider kontra drugi zespół w ligowej stawce. W pierwszym pojedynku zwycięsko z konfrontacji wyszedł zespół Wolnych Strzelców, pokonując Nuevo 9:4. Ale czy w obecnej sytuacji w ligowej tabeli ma to jakiekolwiek znaczenie? Najciekawiej zapowiadający się pojedynek w 19 kolejce, a może i w całym sezonie ALO 18. Pojedynek dwóch znakomitych zespołów w obecnej edycji. Naprzeciw siebie staną równeż dwaj najskuteczniejsi strzelcy swoich zespołów oraz całej ligi. Kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji ? Czy Wolni Strzelcy zrobią duży krok w kierunku mistrzostwa ? A może Nuevo zbliży się do lidera rozgrywek? Nie pozostaje nic innego jak tylko zaprosić wszystkich sympatyków Amatorskiej Ligi Orlikowej jak również wszystkich fanów futbolu, na ten ciekawie zapowiadający się pojedynek !!!!!
Pierwszy gwizdek o godzinie 21.

--- Szynwałd----

OSP Łękawica - Nie Oni Lubcza 19:30 Szynwałd

W pierwszym pojedynku w Szynwałdzie OSP Łękawica podejmie drużynę Nie Oni Lubcza. W pierwszym pojedynku tych zespołów padł wynik 10:2 na korzyść zawodników z Lubczy. Nie Oni w ostatnich pojedynkach musieli uznać wyższość rywala. OSP Łękawica również w ostatnich dwóch pojedynkach nie zanotowała zdobyczy punktowej mierząc się z czołówką ligi. Jak zakończy się ten pojedynek przekonamy się przed 21.

Huragan Piotrkowice vs Wola Lubecka 20:30

Gdzie dwóch się bije tam..... trzeci korzysta? W ostatnim pojedynku w Huragan Piotrkowice podejmie Wolę Lubecką. Wola Lubecka w ostatniej kolejce sprawiła niespodziankę pokonując lidera, co pozwoliło nawiązać walkę o najwyższe cele w ostatnich kolejkach rozgrywek. Huragan po pauzie w rozgrywkach w ostatnim pojedynku nieznacznie uległ RKS Chuwdu. Huragan na pewno nie złoży broni i do końca będzie walczył o korzystny rezultat w tym pojedynku.
Jak zakończy się ten pojedynek ? Przekonamy się tuż przed 22.

Jak będzie wyglądać tabela po 19 kolejce? Kto straci a kto zyska? Zapraszam wszystkich sympatyków do śledzenia poczynań w Amatorskiej Lidze Orlikowej!