Podsumowanie 15 kolejki !!!

---

Skrzyszów

---

Meczem otwierającym rywalizację na orliku w Skrzyszowie był pojedynek pomiędzy FC Dzwonową a OSP Łękawicą. OSP Łękawica po pierwszym zwycięstwie w sezonie podejmowała zespół walczący o jak najlepsze miejsce w czołówce rozgrywek. Faworytem tego pojedynku bez wątpienia był zespół z Dzwonowej, lecz OSP Łękawica pokazał w obecnym sezonie że nie należy ich lekceważyć. Mecz toczył się od pierwszej do ostatniej minuty pod dyktando FC Dzwonowej. Zespół prowadził ofensywny styl gry. OSP Łękawica starała się pokonać bramkarza rywali, jednak w tym meczu Michał Witek okazał się zaporą nie do przejścia. Ostatecznie pojedynek zakończył się pewnym zwycięstwem FC Dzwonowej 18:0. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Kamil Zima x5, Krystian Gliwa x5, Sebastian Olszówka x4, Jerzy Zima x3 oraz jedno trafienie zanotował Dariusz Tokarczyk.

FC Dzwonowa 18:0 OSP Łękawica 19:30

Mecz pomiędzy ISKillers FC a Nuevo Palace nie był wybitnym piłkarskim widowiskiem. Pojedynek zespołów z dwóch skrajnych części ligowej tabeli. Mecz toczył się pod dyktando drużyny Nuevo. Zespół tworzył groźne sytuacje podbramkowe, konstruując swoje akcje krótkimi podaniami. ISkillers FC starało się przeciwstawić drużynie przeciwnej, lecz w tym pojedynku zespół zanotował tylko 3 trafienia. Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Nuevo Palace 8:3.W meczu wysoka formę strzelecką potwierdził Mateusz Kordela autor 6 trafień. Ponadto do bramki przeciwnika strzelali Wiktor Woźny oraz Jakub Twardy. Na listę strzelców po stronie ISkillers FC wpisali się : Wiktor Drwal x2 oraz Błażej Klesyk.

ISkillers FC 3:8 Nuevo Palace 20:30

---

Pogórska Wola

---

Meczem otwierającym rywalizację w Skrzyszowie było starcie derbowe pomiędzy RKS Chuwdu a Wolą Lubecką. Derby Gminy Ryglice takim mianem można określić ten pojedynek gdyż drużyna RKS Chuwdu w większości złożona jest z zawodników którzy w poprzedniej edycji występowali w barwach OSP Zalasowa. W meczu lepiej prezentowała się drużyna z Woli Lubeckiej. Zespół stwarzał groźne sytuacje podbramkowe dokumentując je bramkami. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Woli Lubeckiej 10:3. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Grzegorz Jeleń x4, Radosław Mazur x2, Artur Słupek, Damian Potocki, Jarosław Liszka oraz Michał Gubernat. Na listę strzelców po stronie RKS Chuwdu wpisali się: Mikołaj Mazur, Daniel Ptak oraz Mateusz Zalas.

RKS Chuwdu 3:10 Wola Lubecka 19:00

W drugim pojedynku w Pogórskiej Woli OSP Szynwałd podejmował Huraganem Piotrkowice. W pierwszej połowie OSP Szynwałd prowadził grę i stwarzał groźniejsze sytuacje do strzelenia bramki. OSP Szynwałd udokumentował okres dobrej gry prowadząc do przerwy 2:0. W drugiej połowie zespół z Piotrkowic nie mając nic do stracenia starał się odwrócić losy rywalizacji. Cytując klasyka 2:0 to bardzo niebezpieczny wynik, i tak było również w tym przypadku. Po przerwie zespół zacieśnił szyki w defensywie i dołożył skuteczność pod bramką rywala. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Huraganu. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Karol Tyrka x2 oraz Mateusz Mączko. Na listę strzelców w OSP Szynwałd wpisał się Tomasz Magdziarczyk x2.

OSP Szynwałd 2:3 Huragan Piotrkowice 20:00

W ostatnim pojedynku w Pogórskiej Woli Forest Green Rivers podejmowało Wolnych Strzelców. Mecz drużyn z górnej części tabeli. Forest po bardzo dobrej pierwszej rundzie w drugiej nieco obniżyła loty. Wolni Strzelcy natomiast w rundzie rewanżowej kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Zespół pewnie prowadzi w ligowej tabeli. Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy. Wolni Strzelcy prowadzili grę i ostatecznie wyszli zwycięsko z tego pojedynku. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Piotr Jodłowski x3, oraz jedno trafienie zanotował Wojciech Kawa. Na listę strzelców po stronie Forest Green Rivers zdobyli: Paweł Zaczkiewicz oraz Aleks Jarosz.

Forest Green Rivers 2:4 Wolni Strzelcy 21:00