Podsumowanie 16 kolejki !!!

Szynwałd

ISkillers FC 9:0 OSP Łękawica 19:00

Mecz pomiędzy ISkillers FC a OSP Łękawicą układał się pod dyktando ISkillers. Drużyna przeprowadzała groźne ataki do których dołożyła skuteczność pod bramką rywala. OSP Łękawica starała się w tym pojedynku przeciwstawić przeciwnikom, lecz ostatecznie to ISkillers pewnie triumfowało w tym pojedynku. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Maciej Drzymała x6 oraz po jednym trafieniu zanotowali Błażej Klesyk, Wiktor Drwal oraz Filip Wikierak.

Huragan Piotrkowice 4:11 Nuevo Palace 20:00

W drugim pojedynku w Szynwałdzie Huragan Piotrkowice podejmował Nuevo Palace. Mecz toczył się pod dyktando obrońcy tytułu. Zespół konstruował swoje akcje cierpliwie, krótkimi podaniami starannie przygotowując akcje ofensywne. Huragan starał się zdobywać bramki po kontratakach. Ostatecznie Nuevo pewnie pokonało drużynę Huraganu 11:4. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Mateusz Kordela x4, Jakub Twardy x3, Witor Woźny x3 oraz jedno trafienie zanotował Konrad Gaweł. Na listę strzelców po stronie Huraganu Piotrkowice wpisali się : Jan Pierzchała x2, oraz po jednym trafieniu zanotowali Karol Tyrka oraz Marcin Starostka.

OSP Szynwałd 3:6 Nie Oni Lubcza 21:00

W trzecim spotkaniu OSP Szynwałd podejmowało drużynę Nie Oni Lubcza. OSP Szynwałd po minimalnej porażce w ostatniej kolejce w pojedynku z zawodnikami z Lubczy chciał się zrehabilitować na własnym terenie. Nie Oni Lubcza powracali do rywalizacji po pauzie w ostatniej ligowej kolejce. Mecz układał się po myśli zawodników z Lubczy. Zespół dobrze prezentował się pod bramką rywala. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Nie Oni Lubcza 6:3. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Krzysztof Kłusek x2, Maciej Stojak x2, Kacper Balasa x2. Na listę strzelców po stronie OSP wpisali się : Marek Krakowski, Dawid Miczek oraz Szymon Jop.

Pogórska Wola

Forest Green Rivers 3:8 Wola Lubecka 19:30

W pierwszym pojedynku w Pogórskiej Woli Forest Green Rivers podejmowało Wolę Lubecką. Mecz w początkowej fazie był bardzo wyrównany. Wraz z upływem czasu na boisku większą przewagę na boisku miał zespół z Woli Lubeckiej. W meczu pod bramką rywala większą skutecznością wykazała się drużyna Woli Lubeckiej pokonując Forest 8:3. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Grzegorz Jeleń x4, Radosław Mazur x2, oraz po jednym trafieniu zanotowali Dawid Filak oraz Krzysztof Witek. Na listę strzelców po stronie Forest wpisali się: Piotr Gajda, Konrad Barbachen oraz Aleks Jarosz.

Wolni Strzelcy 10:5 RKS Chuwdu 20:30

Mecz pomiędzy Wolnymi a Chuwdu był bardzo zacięty od samego początku rywalizacji. Przewaga od początku rywalizacji była po stronie Wolnych. Zespół konstruował szybkie składne akcje chcąc rozmontować defensywę rywali. RKS Chuwdu ambitnie walczyło w pojedynku z liderem, lecz również w meczu rewanżowym zwycięsko z konfrontacji wyszedł zespół Wolnych Strzelców pokonując RKS Chuwdu 10:5. Na listę strzelców po stronie Wolnych wpisali się: Marcin Hebda x5, Wojciech Kawa x2, oraz po jednym trafieniu zanotowali Adrian Smagacz oraz Piotr Jodłowski. Na listę strzelców po stronie RKS Chuwdu wpisali się : Hubert Plebanek x4 oraz jedno trafienie zanotował Kamil Lebryk.