Podsumowanie XV edycji: OSP ZALASOWA

Paweł Lebryk, Mateusz Nalepa - 5 goli
Antoni Mądel, Zbigniew Sarad, Jarosław Usarz - 2 gole
Jakub Kozak, Kacper Wójtowicz - 1 gol

Dziesiątą lokatę na koniec XV edycji wywalczyli gracze reprezentujący team:
OSP ZALASOWA
Zalasowianie fatalnie rozpoczęli tegoroczne rozgrywki, bo polegli w pierwszych pięciu spotkaniach. Nie były to jakieś zdecydowane porażki, ale czy jest się gorszym o dwa czy dziesięć trafień to zawsze jest to przegrana. Przełamanie nastąpiło w szóstej kolejce gdy w pokonanym polu zostawili Drużynę "A". Potem były trzy słabsze spotkania z Nuevo, ISKillers i Dzwonową, by zakończyć sezon mocnym akcentem, czyli dwoma zwycięstwami z Huraganem i Łękawicą. Gracze z Zalasowej wyznają zasadę, że prawdziwych mężczyzn poznaje sie po tym jak kończą ;P Drugi sezon w ALO, drugi raz 10 miejsce. Czyli stabilnie ;) Prym w ataku "Strażaków" wiodło dwóch zawodników. A byli to ojciec z synem, czyli Maciek i Mikołaj Mazur, którzy zdobyli 23 bramki (odpowiednio 9 i 14). Dodatkowo Maciek był najlepszym asystentem w drużynie, a kluczowych podań zanotował sześć. Życzymy ekipie z Zalasowej lepszych rezultatów w kolejnej edycji. I wyższej lokaty niż dziesiąta ;)

W "Galerii" dwa zdjęcia przedstawiające Maćka Mazura z pucharem!

Powiązana galeria: